Pictor Digital Signage

Pobierz

Zarządzanie systemem Digital Signage jeszcze nigdy nie było tak proste. 

Do testów oba programy możesz pobrać na ten sam komputer z systemem Windows.

Digital Signage 8 (2)

Aktualna wersja: 3.23.2.4, data publikacji: 10.04.2024.

Program do zarządzania

Pictor Manager

Ten program instalujesz na komputerze, z którego chcesz zarządzać odtwarzaczem (komputerem z Pictor Player). Możesz go instalować na dowolnej ilości komputerów.

Wersja demonstracyjna

Nawet jeśli testujesz program Pictor to powinieneś pobrać program Pictor Manager, aby zarządzać testowanym odtwarzaczem (komputer z Pictor Player). 

Odtwarzacz

Pictor Player

Ten program jest zainstalowany na komputerze pełniącym funkcję odtwarzacza. Komputer ten jest podłączony wyjściem HDMI do ekranu, który wyświetla ustawione treści multimedialne.

Wersja demonstracyjna

Możesz pobrać program Pictor Player i przetestować jego działanie na dowolnym komputerze. W wersji demonstracyjnej program wyświetla dodatkowy napis z odpowiednią informację na środku ekranu. Wszystkie inne funkcjonalności działają tak, jak w wersji pełnej.

Pictor Manager

Aplikacja Android

Dzięki aplikacji mobilnej Pictor Manager na Android możesz sprawdzić i zmienić treści wyświetlane na twoich monitorach z dowolnego miejsca na świecie. Teraz zrobisz to jeszcze szybciej i prościej.

Aplikacja mobilna pozwala na podstawową konfigurację. Do konfiguracji wszystkich funkcji służy aplikacja Pictor Manager dla Windows.

 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszelkie pytania.